قوانین استفاده از وبسایت و خدمات منو با ما برای همه کاربران :

۱-  کلیه کاربران جهت هر گونه استفاده از وب سایت یا خدمات “Menubama,ir” ملزم رعایت قوانین حاکم بر کشور جمهوری اسلامی ایران می باشند.

۲- مجموعه هایی که اقدام به دریافت حساب کاربری در سایت منو با ما می کنند ملزم به رعایت قوانین کشور و مسائل اخلاقی جهت درج اطلاعات در صفحه خود می باشند.

۳- هر حساب کاربری جهت استفاده برای یک مجموعه می باشد و مسئولیت اطلاعات درج شده در آن به عهده مالک حساب کاربری است.

۴- کاربران عضو میبایست در حفظ اطلاعات کاربری و اطلاعات ورود خود کوشا بوده و آن را در دسترس دیگران قرار ندهند.

۵- هر گونه ارائه خدمات به کاربران عضو سایت بر اساس تعرفه اشتراک صورت میپذیرد و در صورت عدم پرداخت تعرفه وبسایت می تواند حساب کاربری عضو مربوطه را حذف نماید.

۶- کاربر موظف است همیشه در جهت حفظ اطلاعات از متون و تصاویر خود یک نسخه نزد خود داشته باشد تا در صورت بروز مشکلات احتمالی در سایت بتواند از آن استفاده نماید و وبسایت منو با ما وظیفه تهیه پک آپ از اطلاعات ایشان را ندارد.

(لازم به توضیح است تهیه نسخه پشتیبان توسط مجموعه همواره در برنامه کاری وجود داشته و با هدف بالا بردن سطح کیفیت خدمات مورد استفاده قرار خواهد گرفت اما این مجموعه هیچ مسئولیتی نسبت به نگهداری اطلاعات و تصاویر کاربر در صورت بروز مشکلات احتمالی را بر عهده ندارد. )

۷- کلیه مسئولیت مفاهیم و مطالب در شده در صفحه کاربر به عهده خود ایشان بوده و وبسایت منو با ما فقط امور فنی نمایش اطلاعات را بر عهده دارد و این وبسایت از هر مسئولیت دیگری مصون و مبری است.

۸- در صورت عدم رعایت قوانین ذکر شده توسط کاربر حساب کاربری مربوطه بدون بازگشت مبلغی حذف خواهد شد و کابر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

۹- در صورت بروز مشکلاتی که به تشخیص مدیر وب سایت منوباما امکان ادامه ارائه خدمات به کاربر وجود نداشته باشد حساب وی غیر فعال میگردد و حق اشتراک باقیمانده با توجه به مبلغ پرداخت شده بر اساس تعداد روز های باقیمانده محاسبه شده و به وی بازگشت داده خواهد شد و  مدیر سایت در هر زمان می تواند نسبت به این تصمیم اقدام نماید.

۱۰- هر گونه خدمات مازاد مانند چاپ کارت ، طراحی اختصاصی و … به حق اشتراک پرداختی ارتباطی نداشته و مبالغ آن قابل بازگشت نیست.

۱۱- کاربر عضو موظف است حداکثر تا ۴۸ ساعت نسبت به ارسال مدارک زیر برای مدیر وبسایت منوباما از طریق ایمیل یا شماره واتساپ اقدام نماید و از دریافت مدارک توسط وی اطمینان حاصل کند.

مدارک لازم : تصویر کارت ملی – تصویر جواز کسب – تصویر قبض موبایل یا تلفن ثابت